Švedijoje ant seklumos užplaukė lietuvius plukdęs keltas

TT-Line keltas „Marco Polo” užplaukė ant seklumos Pukaviko įlankoje į pietus nuo Karlshamno. Nuotrauka Irmanto Dauginčio / Regioninių portalų tinklas.

Sekmadienio rytą TT-Line „Marco Polo“ keltas, plaukęs iš Treleborgo (Švedija) į Karlshamą, iš kur paskui turėjo plaukti į Klaipėdą, užplaukė ant seklumos, praneša lrytas.lt.

Portalo teigimu, keltui atsimušus į uolas buvo pažeistas jo dugnas, todėl buvo įvykdyta keleivių, kurių dauguma buvo iš Lietuvos, evakuacija.

Skelbiama, kad kelte buvo 70 žmonių, o ant seklumos laivas užplaukė Pukaviko įlankoje prie Horviko miestelio pietų Švedijoje.

🔥 Karščiausia Palangoje

 

🔥 Dar skaitoma Palangoje

Patogiausias būdas sužinoti daugiau –
sekti naujienas mūsų „Facebook“, „Instagram“, o dabar ir „TikTok“ paskyrose!

Video iš Palangos

Labiausiai skaitomi

Skaitomiausi

Daug video iš Palangos

112

Skaitomiausi

Naujausi straipsniai