Renginių kalendorius

Sau
18
Št
Kolektyvinė paroda „Šiandienos žvilgsnis“ @ A. Mončio namai-muziejus
Sau 18, 0:00 – Kov 15, 0:00
Kolektyvinė paroda „Šiandienos žvilgsnis“ @ A. Mončio namai-muziejus

Sausio 18 – kovo 15 d. Antano Mončio namuose-muziejuje (S. Daukanto g. 16) demonstruojama kolektyvinė paroda „Šiandienos žvilgsnis“. Parodoje, parengtoje bendradarbiaujant su Lietuvos fotomenininkų sąjunga, pristatomi jauni autoriai, kuriantys fotografijos ir videomeno formomis skirtingose Europos šalyse. Parodoje dalyvauja Tobias Asser (Nyderlandai), Matylda Awdziejczyk (Lenkija), Claudia Corrent (Italija), Albina Galeeva (Rusija), Sheng-Wen Lo (Nyderlandai/Taivanas), Ines Marinho (Portugalija), Emilija Petrauskienė (Lietuva), Gabrielė Vingraitė (Lietuva), Luana Rigolli (Italija).

Anot katalogo teksto autorės Aistės Kisarauskaitės, šią parodą taip ir norisi pavadinti raketiniu poligonu, kur išbandomos naujos strategijos, tobulinamos jau atrastos, suteikiant joms naujas, naujoviškesnes formas begaliniam meno kosmosui užkariauti. Pastarąjį dešimtmetį, sparčiai tobulėjant technologijoms, gaminančioms mus užplūstančius begalinius kiekius vaizdų, fotografija susidūrė su tuo esminiu išlikimo, reikalingumo klausimu. Fotografija dokumentuoja savo pačios išlikimo problemą, pateikdama ją taip estetiškai, kad vėl grąžina malonumą žiūrovui.

Bal
6
Pr
Margučių alėja, margučių ridenimo čempionatas @ J. Basanavičiaus g., Palanga
Bal 6, 9:00 – Bal 14, 0:00
Margučių alėja, margučių ridenimo čempionatas @ J. Basanavičiaus g., Palanga

Viena iš pagrindinių Palangos miesto gatvių, J. Basanavičiaus gatvė šv. Velykų proga bus papuošta išskirtinio dydžio margučiais.

Bir
5
Pn
Kurorto šventė „Myliu Palangą“
Bir 5 – Bir 6 visą dieną
Kurorto šventė „Myliu Palangą“

Tris dienas trunkanti šventė kaip ir kasmet žada daugybę koncertų bei parodų ir kviečia į tradicinį kermošių „Palangos Juzė“, parodų pristatymus, šventės atidarymo ceremoniją, Palangos meno kolektyvų koncertus.